Gratis

Carosier

Axintor Interim

Descrierea jobului

Descrierea postului de tehnician în caroserie într-o afacere de familie scoate în evidență responsabilitățile, cerințele, și avantajele acestei poziții: Responsabilități ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂
  • Reparații complexe: Vei lucra pe o gamă variată de vehicule, atât noi, cât și vechi, efectuând reparații la caroserie, cum ar fi repararea zgârieturilor, înlocuirea geamurilor sparte și remedierea caroseriei avariate.
  • Procesul complet de reparație și vopsire: Vei fi responsabil pentru întregul proces de reparație, de la mascare și șlefuire la aplicarea grundului și vopselei finale.
  • Asamblare și dezasamblare: Vei asambla și dezasambla rapid și eficient piesele auto.
  • Colaborare și autonomie: Vei lucra atât independent, cât și în echipă, contribuind la reparațiile și întreținerea diverselor vehicule.
Cerințe și Calificări
  • Experiență relevantă: Este necesar să ai experiență în domeniul reparațiilor auto, cu abilități solide în pulverizare, mascarea suprafețelor, șlefuire, aplicarea straturilor de grund și vopsire finală.
  • Abilități tehnice: Trebuie să te simți confortabil în utilizarea echipamentelor moderne și să ai o înțelegere profundă a tehnicilor de reparație a caroseriei.
  • Experiență de lucru: Peste 5 ani
Mediul de lucru
  • Echipă tânără și dinamică: Vei face parte dintr-o echipă tânără, entuziastă, care lucrează într-un studio renovat, echipat cu cele mai recente tehnologii, inclusiv o cabină drive-through și un laborator modern.
  • Diversitate și flexibilitate: Nu vei avea o muncă monotonă pe linia de asamblare, ci vei lucra pe o varietate de proiecte interesante, având și un program flexibil.
  • Beneficii și formare continuă: Ai 12 zile de concediu suplimentar (ADV) și nu vei lucra în weekend. În plus, compania oferă oportunități de formare continuă, inclusiv cursuri legate de reparațiile pentru vehicule electrice.
Securitate Socială
  • Bani de concediu
  • Bonus la sfârșitul anului
  • Contribuția la pensie
  • Alocatie pentru copii
  • Asigurare medicala
  • Asigurarea accidentelor la locul de muncă
Ce altceva poți aștepta de la Axintor Interim?

După ce vă veți găsi un loc de muncă frumos, vă vom asigura un sejur plăcut în Belgia. Odată ajuns în Belgia, vă puteți baza pe îndrumarea personală a coordonatorului și a antrenorilor noștri. Cu „aplicația MyAxintor” vă informăm în timpul cooperării depline despre tot ce trebuie să știți.
  • Plata săptămânala corecta, în conformitate cu reglementările belgiene
  • Cazare confortabilă
  • Integrare rapidă
  • un job coach care vorbeste pe limba ta
  • Un coordonator care va sustine integrarea dvs rapidă
Specificațiile postului
  • Sector: Sectorul auto
  • Domeniul locului de muncă: Industria auto
  • Funcția postului: Carosier
  • Locație: Veurne, Belgia
  • Regim: Zi de munca
  • Durata angajării: Cu normă întreagă
  • Tipul de contract : Opțiune fixă
  • Statut: Muncitor
  • Număr de ore pe săptămână: 40

Din 2009, suntem specialiști în recrutarea și cazarea lucrătorilor din România, Polonia, Portugalia și Spania.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024