Gratis

Care assistant, asistent medical, farmacist in Irlanda

M.S. WRANGHEL S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

- pentru postul de farmacist/a ,studii de farmacit/a si experienta profesionala minim 1 an, nivel de engleza C1
- care assistant/infirmier/a in care home sunt acceptati candidatii cu experienta in munca de minim 12 luni ca si infirmier, ingrijitor coabitant,asistent social ,asistent maternal,asistent personal, sau care au studii in domeniu: asistenta medicala, asistenta sociala ,medicina, balneo kineto fizio terapie,,infirmieri etc, nivel mediu de limba engleza B1/B2;
- pentru postul de asistent/a medical/a, studii , PIN no, engleza nivel mediu B2
- cazier curat;

Descrierea jobului

Acest rol permanent va ofera oportunitatea de a învăța și de a crește în industria ingrijirii persoanelor si farmaceutică in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Irlanda (Dublin, Kildare, Laois, Wicklow, Westmeath ,Longford, Cork ,etc). Veți lucra alături de o echipă cu experiență într-un mediu prietenos ( farmacii, aziluri de batrani, centre de ingrijire).

15 posturi care assistant/infirmier/a -Salariul intre 13,50-15 Euro brut /h intre 2300 -2800/Euro brut/ luna,
3 posturi farmacist/a - salariul 26-35 Euro brut /h intre 3500-5000 Euro brut/luna
4 posturi asistent/a medical cu PIN no - Salariul 18.50-25 Euro brut/h intre 2900-3800 Euro brut/luna . Daca nu detineti PIN no se asigra asistenta si suport in obtinerea PIN

Alte benificii:
- O carieră plină de satisfacții, sprijinind clienții să trăiască viața la maximum
- Contract de munca,
- concediu anula platit minim 20 zile/an
- Perioada de pregătire si inițiere profesionala de 2 zile-7 zile
- Ture flexibile care oferă echilibru între muncă și viață. (39 h/ saptamana- 50 h/saptamana )
- 1- 2 zile libere/saptamana
- ore suplimentare platite conform legislatiei
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
- asistenta si suport in obtinerea PPS
- asistenta si suport in gasirea cazarii ( costul cazarii este intre 400-700 euro/luna)
- Program de asistență pentru angajați cu acces la suport medical, financiar și emoțional
- asistenta si suport in relocarea in Irlanda( unii angajatori ofera bonus pentru relocare)
Responsabilitățile unui farmacist/a
(Veti urma ghidurile farmaciilor pentru a facilita deservirea perfecta a clientilor. Veti ajuta clienții prin evaluarea stării lor de sanatate și le veti oferi sfaturi despre medicamente.Veti interacționați activ cu clienții.Veti mentine si veti depozita stocurile de medicamente din farmacie.Veti conduce o echipă de personal pentru a opera și gestiona eficient dispensaru)
Responsabilitățile unui care assistant/infirmier/a in azil de batrani (Asistarea rezidenților cu activitățile zilnice, cum ar fi spălatul, îmbrăcatul, îngrijirea personală și utilizarea toaletei.Administrarea medicației și tratamentelor conform prescripțiilor medicale.Efectuarea evaluărilor regulate ale sănătății și crearea planurilor de îngrijire personalizate pentru fiecare rezident.Colaborarea cu alți membri ai personalului azilului,Asistarea cu mutarea și manevrarea în siguranță a rezidenților, utilizând echipamentul și tehnicile adecvate.etc)
Responsabilitatile unui asistent/a medical/a (Oferirea de îngrijire directă pacienților, inclusiv monitorizarea semnelor vitale, administrarea medicamentelor și efectuarea tratamentelor prescrise.Colaborarea cu medici și alți profesioniști din domeniul sănătății pentru a dezvolta și implementa planuri de îngrijire.Prelevarea de probe biologice (sânge, urină, etc.) pentru analize de laborator.,etc)

CV-urile se trimit la urmatoarea adresa de email: ms_wranghel@yahoo.com ; office@mswranghel.com
Tel/whatsapp: 0722773915; +40787319213
www.mswranghel.com

SC M.S. WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994,are ca principal obiect de activitate promovarea programelor de schimb cultural, perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC M.S.WRANGHEL SRL NU percepe taxa de recrutare,mediere,secretariat , asistenta la viza ,procesare dosar sau alte taxe ascunse.

Publicat 16 Iun. 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024