Gratis

Campus Front Office Receptionist (Militari-Preciziei)

Genesis FM SRL

Candidatul Ideal

Ce cautam?
Persoane cu abilitati de organizare, dinamice, carora sa le placa sa lucreze in echipa, cu o atitudine pozitiva și proactiva!
Daca te-ai recunoscut in descriere, trimite-ne aplicația ta!

Ce ne dorim de la noile colege/colegi?
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
  • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
  • Utilizarea MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook, la nivel mediu;
  • Atentie sporita la detalii, procese/proceduri, la cerintele clientului;
  • Cunostinte cu privire la utilizarea echipamentelor de birou: copiator, imprimanta;
  • Abilitati excelente de relationare profesionala, sa fie orientat catre client;
  • Capacitate de gestionare eficienta a timpului si de prioritizare a task-urilor in functie de gradul de importanta si urgenta;
  • Capacitate de adaptare la un mediu dinamic si intreprinzator, sa aiba deschidere sa invețe lucruri noi;
  • Un minimum de experiența pe o pozitie similara - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Gestioneaza corespondenta departamentala a West Gate Studios (WGS);
  • Ofera informatii despre Campus catre rezidenti si vizitatori;
  • Rezolva reclamatiile/solicitarile rezidentilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀sau le redirectioneaza catre superiorii ierarhici;
  • Promoveaza imaginea organizatiei prin profesionalism si responsabilitate;
  • Intocmeste documentele de evidenta si raportare a activitatii;
  • Se asigura de mentinerea curateniei in receptie;
  • Se asigura de necesarul de consumabile necesar desfasurarii activitatii biroului administrativ;
  • Transmite tichete tehnice catre Responsabilul echipei de tehnicieni al Campusului;
  • Verifica status-ul rezolvarii tichetelor tehnice;
  • Contacteaza rezidentii pentru a primi feedback privind calitatea executiei lucrarilor/tichetelor tehnice;
  • Programeaza Check-in/out pentru rezidentii campusului;
  • Completeaza rapoartele de rezidenti inhouse;
  • Monitorizeaza corectitudinea facturarii catre WGS de catre parteneri;
  • Updateaza abonamentele Medicover in functie de rezilieri;
  • Asigura semnarea contractelor pentru contractare/recontractare;
  • Contacteaza rezidentii pentru a le comunica decizii ale echipei manageriale;
  • Centralizeaza informatiile primite de la echipa de curatenie;
  • Informeaza superiorul despre situatiile speciale aparute in cursul programului de lucru;
  • Centralizeaza si intocmeste rapoarte pe care le comunica Managementul WGS, privind activitatea curenta (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari, tichete tehnice, etc).
Locatia: West Gate Park (la 5 minute de statia de metrou Preciziei)
!Mentiune: acest post implica prezenta fizica la sediul campusului din Preciziei, exclude tipul de activitate Remote.

Beneficii:
  • Contract de munca pe durata nedeterminata;
  • Salariu motivant;
  • Bonus anual de performanta;
  • Tichete de masa in valoare de 30 Lei/Tichet;
  • Abonament medical la Medicover;
  • Prime de Paste & Craciun;
  • Program: 08:30-17:00, Luni-Vineri - locatie fixa;
  • Abonament Bookster

Genesis Property reprezintă un grup de firme 100% românesc, renumit în piața dezvoltării imobiliare, cu o experiență de peste 20 ani în plan local, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București: West Gate Business District (Bd. Preciziei) și Novo Park (Pipera).
Genesis Property este, de asemenea, dezvoltatorul și administratorul primului campus privat studențesc din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii, a unor spații de cazare de 4 stele – Studio One Accommodation Suites și a unei piscine exterioare (înconjurată de o pistă de alergare și rollerblading) - prima piscină amplasată în cadrul unui parc de birouri din România – Crazy Pool.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem, vizitează-ne la:

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024