Gratis

Business Travel Planner

Veo Worldwide Services

Candidatul Ideal

Ești pasionat de organizare și călătorii? Vino în echipa noastră ca Business Travel Planner!

Căutăm o persoană energică și organizată, gata să planifice călătoriile de afaceri pentru angajații interni din grup, asigurând o experiență fără cusur! Dacă îți dorești un loc în care fiecare zi aduce o nouă provocare și oportunități de dezvoltare, atunci ai găsit locul potrivit!

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Planifici și organizezi deplasările pentru angajații noștri: rezervări de zboruri, hoteluri, transferuri și mașini, plus gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁costurilor.
  • Găsești soluții pentru fiecare călătorie, actualizezi tabele cu detaliile organizatorice pentru fiecare deplasare, validezi facturi și propui noi furnizori.
  • Oferi suport angajaților noștri în timpul călătoriilor și te asiguri că au tot ce le trebuie, de la asigurări medicale la contacte de urgență.
  • Comunici eficient cu managerul operațional despre orice schimbare: anulări, reprogramări sau urgențe.
Ce ne dorim de la tine:
  • Studii superioare finalizate.
  • Cunoștințe solide de franceză (minim nivel B2-C1).
  • Cunoștințele de limba engleză sunt un plus binevenit
  • Experiență de minim 1 an de preferat în turism sau administrație.
  • Pasiune pentru organizare, planificare călătorii.
  • Abilități excelente de organizare și prioritizare a sarcinilor.
Ce îți oferim:
  • Training și coaching pentru a excela în acest rol.
  • Oportunități reale de creștere profesională într-un mediu dinamic.
  • Spații de relaxare și o zi liberă de ziua ta de naștere!
  • Activități de wellbeing, concursuri sportive și o platformă de beneficii cu reduceri la magazine, asigurări medicale, vouchere și multe altele!
Dacă sună ca o provocare pe gustul tău, te așteptăm în echipa noastră!

Suntem o companie europeană de destocaj, cu peste 17 ani de activitate. Oferim soluții care să-i ajute pe proprietarii de afaceri să-și valorifice stocurile nevândute(colecții anterioare, comenzi anulate etc.).

Prin dezvoltare continuă și inovație, luptăm pentru o economie responsabilă și ne dorim să depășim constant cele mai ridicate exigențe ale clienților și colaboratorilor noștri. Facem tot ce ne stă în putință să folosim inteligent și eficient toate resursele pe care le avem la dispoziție – timp, abilități, idei și oameni - contribuind la un viitor economic sustenabil.

Dacă vrei un loc de muncă care îmbină modalitatea de lucru corporate și gândirea antreprenorială, te invităm în echipa noastră!

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024