Gratis

Business Developer

Corporation Construct Srl

Candidatul Ideal

Profilul ideal:

Experiență în domeniul dezvoltării de afaceri sau vânzărilor.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Proactivitate și orientare spre rezultate.
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
Cunoașterea avansată a cel puțin unei limbi străine, de preferință engleză.
Disponibilitate pentru deplasări frecvente în afara țării.
Studii superioare în domeniul tehnic constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:

Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri pe piețele internaționale.
Menținerea relațiilor cu clienții existenți și ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁atragerea de noi clienți.
Realizarea de analize de piață pentru a identifica tendințele și oportunitățile.
Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura satisfacția clienților și succesul proiectelor.
Extinderea activităților companiei pe piețele internaționale, implicând deplasări frecvente în afara țării.

Corporation Construct caută un Business Developer talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de dezvoltarea afacerilor și dorești să faci parte dintr-o companie inovatoare, acesta este locul potrivit pentru tine!

Despre noi:

Experiență îndelungată: De peste 18 ani, furnizăm elemente de uzură pentru utilajele de carieră și balastieră.
Succes demonstrat: Piesele de uzură furnizate de noi au ajutat de-a lungul timpului peste 3000 de clienți să își reducă costurile de producție și să funcționeze fără întreruperi neprogramate.
Prezență constantă: Suntem prezenți zilnic în peste 25 de șantiere, balastiere sau cariere de piatră, preluând o parte din problemele clienților noștri și oferind soluții adaptate nevoilor și situației acestora.
Parteneriat continuu: Monitorizăm împreună soluțiile oferite, într-un proces continuu, cu scopul reducerii costurilor de producție ale clienților noștri.

Ce îți oferim:

Mediu de lucru stimulant: Vei lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă, unde ideile tale sunt valorizate și unde poți crește profesional.
Oportunități de dezvoltare: La Corporation Construct, investim în dezvoltarea angajaților noștri. Vei avea acces la traininguri și programe de dezvoltare profesională care te vor ajuta să-ți atingi potențialul maxim.
Proiecte interesante: Vei participa la proiecte de anvergură care îți vor permite să îți pui în valoare abilitățile și să contribui activ la succesul companiei.
Beneficii atractive: Pe lângă un salariu competitiv in stransa legatura cu rezultatele obtinute, si bonusurile de performanta, mai oferim un pachet de fidelizare care contine asigurare medicala, asigurare in caz de accident, al 13 salariu, prima de vacanta etc.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024