Gratis

Business Developer

Ana HR

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Business Developer, pentru o companie de transport intern si internațional. Obiectivul lor este oferirea de servicii profesioniste executate la termen și în cele mai avantajoase condiții.

Cerinte:
- Experiență în companii transport sau casă de expediții;
- Capacitate bună de persuasiune;
- ​Permis categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Identificarea și contactarea potențialilor clienți;
- Promovarea serviciilor şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
- Negocierea termenilor și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈condițiilor contractuale pentru a ajunge la acorduri favorabile atât pentru companie, cât și pentru client;
- Stabilirea și menținerea unei relații pozitive cu clienții existenți;
- Abilitatea de a gestiona și rezolva rapid orice probleme sau nemulțumiri ale clienților;
- Urmărirea tendințelor din domeniu, analizarea comportamentului concurenței și adaptarea strategiilor de vânzări în consecință.

Beneficii:
- Posibilitate de castig foarte buna (salariu + comision)
- Posibilitate de avansare;
- Laptop personal;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024