Gratis

Business Analyst - Suport Tehnic - Sofware ERP

SyncSys

Candidatul Ideal

  • Studii superioare cu profil real (profil Economic).
  • Cunoaștere foarte buna a aplicațiilor de bază Microsoft Office, Enterprise Software.
  • Comunicarea foarte bună, atât verbal cât și în scris; lucru în echipă.
  • Proactivitate și inițiativă.
  • Abilități de comunicare cu clienții (la nivel tehnic operational).
  • Abilități puternice analitice și de rezolvare a problemelor.
  • Abilităţi bune de organizare
  • Abilități bune de comunicare în limba engleză
Avantaje:
  • Experienta in implementare/testare solutii software.
  • Studii superioare in Economie , cunostinte contabilitate.
  • Cunoasterea mecanismelor financiare de creditare (experienta in domeniul financiar bancar constituie un avantaj)
  • Competente în utilizarea Jira/Confluence.

Descrierea jobului

  • Executa activitati de implementare si configurare produs software ( Instalare si configurare produs software ERP pentru activitatea Institutiilor Financiare ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de Creditare ).
  • Colectarea cerințelor si scrierea documentațiilor necesare.
  • Analizeaza nevoile de business ale clientilor si le transpune in cerinte tehnice.
  • Asigură comunicarea eficientă între toate părțile implicate in proiect.
  • Acorda support companiilor client cu privire la implementarile existente.
  • Executa activitati de instruire a utilizatorilor finali pentru sistemele implementate.

Suntem specializati in dezvoltarea de aplicatii software pentru Institutii Financiare de Creditare.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024