Gratis

Buldoescavatorist

SAMMARINA GRUP

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un buldoescavatorist priceput și dedicat pentru a se alătura echipei
noastre. Dacă aveți experiență în operarea buldozerelor și excavatoarelor și sunteți pasionat de
lucrul în construcții, această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea buldozerelor și excavatoarelor;
Calificare masinist la masini pentru terasamente;
Permis de conducere categoria B;
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
Atenție la detalii și respectarea măsurilor de siguranță;
Flexibilitate și capacitatea de a lucra în condiții variate de mediu;
Certificat de operator buldoescavator (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilități:

Operarea buldozerelor și excavatoarelor într-un mod sigur și eficient pe șantierele de
construcții;
Manipularea materialelor de construcții folosind ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂echipamentele specifice;
Urmărirea instrucțiunilor de lucru și a planurilor de construcție;
Întreținerea și curățarea regulată a utilajelor pentru a asigura funcționarea corectă;
Colaborarea cu echipa de construcții pentru a atinge obiectivele proiectului în termen și
conform standardelor de calitate.

Oferta noastră include un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un
pachet salarial atractiv în concordanță cu experiența și abilitățile dvs.

Dacă sunteți pasionat de construcții și aveți abilitățile necesare pentru a deveni un
buldoescavatorist de succes, vă invităm să aplicați la această poziție și să vă alăturați echipei
noastre!
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024