Gratis

Bucatar

Jaxx Garage S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență de minim 3 ani în poziția de bucătar, preferabil într-un restaurant a la carte.
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători
Abilități de organizare și atenție la detalii.
Dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul culinar.

Descrierea jobului

Pregătirea și gătirea preparatelor conform meniului a la carte.
Asigurarea calității și prezentării preparatelor servite clienților.
Gestionarea și organizarea bucătăriei, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀inclusiv controlul stocurilor și al ingredientelor.
Menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară.
Colaborarea eficientă cu restul echipei pentru a asigura un flux de lucru optim.

Restaurantul JAXX, un loc special situat în inima orașului nostru, unde pasiunea pentru mâncare de calitate întâlnește ospitalitatea prietenoasă. Suntem dedicați să oferim oaspeților noștri o experiență culinară de neuitat, într-o atmosferă relaxată și primitoare.

Valorile Noastre principale sunt:
Calitate: Ne dedicăm excelenței în toate aspectele activității noastre, de la preparatele servite la experiența generală a clientului.
Inovație: Ne place să experimentăm și să aducem noutăți în meniul nostru, păstrând totodată autenticitatea și tradiția gastronomică.
Pasiune: Suntem pasionați de ceea ce facem și acest lucru se reflectă în fiecare detaliu, de la preparate la servicii.
Integritate: Respectăm cele mai înalte standarde de igienă și etică profesională, asigurându-ne că fiecare oaspete are o experiență sigură și plăcută.

Dacă ești pasionat de arta culinară și dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată excelenței gastronomice, restaurantul JAXX este locul potrivit pentru tine. Alătură-te nouă și contribuie la crearea unor experiențe culinare de neuitat pentru clienții noștri!4o
Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 8 Aug. 2024 Expiră 10 Aug. 2024