Gratis

Bucatar

Winners First S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm bucătar, persoane pasionate de munca în bucătărie, care să realizeze preparate culinare după diferite rețete. Se lucrează conform standardelor primite, dar în același timp, există oportunitatea de ați arăta creativitatea în bucătărie.

Educație și experiență:
  • Studii medii
  • Diplomă de bucătar
  • Experiență relevantă de minim 3 ani, într-o poziție de bucătar
  • Alte cursuri de specialitate F&B – constituie avantaj
  • Experiență de lucru într-un hotel de lanț internațional, constituie avantaj
Te rugăm să aplici dacă:
  • Ești o persoană pasionată de activitatea din bucătărie și comunici foarte bine cu colegii din bucătărie
  • Poți să muncești în ture, de sărbători și în weekend-uri – atunci când este necesar
  • Te poți adapta la program de muncă: 4 zile de muncă x 10 h, 3 zile libere sau 5 zile de muncă x 8 h, 2 zile libere
  • Poți și vrei să înveți să muncești cu aparatură modernă și ești dispus să înveți să o folosești la capacitate maximă: de asemenea, ești dornic să înveți mereu noi tehnici de gătit
  • Ești o persoană responsabilă, cu experiență de organizare a sarcinilor tale, încadrându-te cu succes în termenele impuse
  • Cunoști foarte bine meseria pe care o faci și îți place să o faci la un nivel de excelență
  • Ești orientat către nevoile oaspeților fiind un profesionalist în ceea ce privește serviciile oferite
  • Ai cunoștințe în ceea ce privește regulile de igienă în alimentație publică și pui în practică aceste reguli, inclusiv HACCP
  • Ai cunoștințe de baza de limba engleză

Descrierea jobului

Noi iți oferim:
  • salariu atractiv
  • tichete valorice (bonuri de masă)
  • abonament transport în comun
  • abonament servicii medicale la o ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂clinică privată
  • o masă caldă / zi
  • uniformă de lucru
  • cursuri de învățare și specializare
  • prime de sărbători
  • bonusuri în funcție de performanțe
  • team-building-uri
Viziunea noastră:

Să fim și să creștem în a fi ospitalieri, gazde bune ale orașului nostru, fiind profesioniști talentați, motivați de a fi tot mai buni în ceea ce facem, individual și în echipă. Talentele noastre, îmbinate cu o inimă mare, un zâmbet cald și cu dorința de a fi perceptivi și atenți, le punem în slujba celor care ne calcă pragul.

Valorile noastre:
  • Adevăr – consistență, integritate, caracter
  • Respect
  • Grijă, dedicare, empatie
  • Muncă, disciplină, educație continuă, gândire critică
CV-ul se pot trimite la adresa: ana.orza@radissonblu.com.
Pentru informații suplimentare: 0753432229.

Radisson Blu Hotel Cluj, este primul hotel de 5* cu o franciză internațională din orașul nostru și are 149 de camere de diverse tipuri, de la camere standard și superioare, la apartamente și zone VIP, două restaurante, un bar cosmopolit, o sală ballroom și 5 sali de meeting.

Situat în zona centrală, istorică, lângă stadionul Cluj Arena, Sala polivalentă și la intrarea in Parcul Central, dar totuși la distanță de o plimbare de centrul vechi, locația hotelului este unică și perfectă.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024