Gratis

Bucatar Sef

City Grill Group

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara de minim 5 ani intr-o pozitie similara de Bucatar-Sef, de preferat in restaurante de top.
  • Abilități excelente de conducere și comunicare, cu capacitatea de a motiva și de a inspira o echipă.
  • Creativitate și pasiune pentru gastronomie, cu capacitatea de a crea preparate culinare inovatoare și delicioase.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient timpul și resursele.
  • Flexibilitate și adaptabilitate la un mediu dinamic și în continuă schimbare.
  • Definirea de standarde și procese de muncă eficiente.

Descrierea jobului

  • Asigurarea standardelor companiei si ale brandului privind calitatea preparatelor.
  • Dezvoltarea și implementarea meniurilor, având în vedere preferințele clienților și ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁tendințele actuale.
  • Asigurarea respectării standardelor de igienă și siguranță alimentară în conformitate cu reglementările locale și internaționale.
  • Formarea și motivarea echipei de bucătari pentru a asigura un nivel ridicat de performanță și satisfacție a clienților.
  • Gestionarea eficientă a stocurilor și a costurilor, menținând un echilibru între calitate și rentabilitate.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de achiziții și marketing pentru a identifica cele mai bune surse de ingrediente și a promova produsele noastre.

Grupul City Grill este cel mai important operator de restaurante din Romania, un brand 100% romanesc in care punem accent pe dedicare și profesionalism. Prezenti pe piata de Horeca de peste 20 de ani, istoria noastră a avut la bază ideea de a oferi clienților un loc potrivit pentru a invita un partener de afaceri la masă, de a crea un loc de relaxare necesar în pauza de masă, cu familia sau cu prietenii.
Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024