Gratis

Bucatar/Cofetar Zona Voluntari

TRICKSHOT
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi pasionati de arta gastronomiei pentru a se alatura echipei noastre din Unitatea de ︉︎︈︍︆︌︊︂︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Productie a grupului TRICKSHOT. Daca ești o persoană harnica, atenta la detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, atunci aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Descrierea jobului

  • Acceptam si persoane ce sunt la inceput de drum si nu au o experienta vasta ,suntem deschisi si dornici ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀sa impartasim din experienta noastra cu orice membru nou al echipei.
  • Experienta anterioara in domeniul alimentar constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta standardele de igiena;
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic.

Detalii:
  • Programul : 07:00-16:00 (1 H PAUZA DE MASA, masa de pranz este asigurata de noi)
  • Se lucreaza 5 zile cu 2 zile de libere
  • Lucram doar cu contract de munca, salariul se primeste pe card pe data de 10 a lunii
  • Locatia este in Oras Voluntari, Soseaua Pipera-Tunari, (Metrou Pipera+15 min STB/mers pe jos)

Descrierea companiei

www.trickshot.ro

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024