Gratis

Brutar

Sezamo

Candidatul Ideal

Clienții noștri iubesc mirosul și gustul produselor de patiserie proaspăt coapte. Vei pregăti în fiecare zi rulouri, cornuri și alte produse proaspete de patiserie în brutăria noastră internă, pentru clienții noștri.

Ce cautam:
  • Certificatul de calificare brutar reprezinta un avantaj;
  • Experiență relevantă în manipularea alimentelor proaspete, în operațiunile și procesele unui magazin de panificație;
  • Ești confortabil sa lucrezi în ture (sistem de lucru in trei ture);
  • Ești pasionat de brutarie si iti plac produse de panificație;
  • Capacitatea ta de a lucra în echipă și un nivel ridicat de inițiativă îți completează profilul.

Descrierea jobului

Ce așteptăm de la tine:

Vei fi responsabil pentru un flux corect al proceselor de producție, precum și pentru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cerințele de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁planificare și respectare a termenelor de producție;
Vei determina necesarul de materii prime/ambalaje;
Vei oferi suport în toate etapele procesului de coacere;
Te vei implica activ în operațiunile zilnice;
Vei fi responsabil de coacerea și rafinarea produselor de panificație în conformitate cu standardele interne
Vei pregăti produsele comercializate, într-un mod atractiv din punct de vedere vizual;

Ce oferim:
Munca ta va avea un impact direct asupra rezultatelor companiei;
Ideile bune sunt apreciate și implementate rapid;
Munca ta trebuie să fie inovatoare și semnificativă, nu vrem să urmăm tendințele altora ci să le stabilim pe ale noastre;
Oferim recompense echitabile, oportunități de creștere, programe de formare si o echipă unită.

Sezamo.ro, parte a grupului Rohlik, principalul jucător în e-grocery din Europa Centrală.

Asemenea unei salate delicioase făcute din cele mai bune ingrediente, suntem un mix grozav de profesioniști, fiecare cu o anumită zonă de excelență. Căutăm agenti ai schimbarii la Sezamo.ro, care împărtășesc același scop cu noi, care sunt dispuși să accepte provocările, să încerce lucruri noi și să se ridice la înălțime. Alăturate nouă pentru a-i ajuta pe europeni #EatWellLiveWell

Iată colegii noștri internaționali ► https://www.cocuma.co/company/rohlik/

și oportunități internaționale ►https://career.sezamo.ro/

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024