Gratis

Broker Imobiliar

UNION GROUP CONSULT S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Îți dorești să accepți provocarea profesională de a face parte din echipa noastră de specialiști în domeniul vânzării de servicii imobiliare? Dacă da, ai ales locul potrivit: Union Group își dezvoltă echipa de vânzări. Ca broker imobiliar vei începe să lucrezi cu o echipă specializată în vânzarea și închirierea locuințelor, apartamentelor, caselor, spațiilor comerciale sau a birourilor din Constanța.

Devino broker imobiliar Union Group, iar câștigurile nu vor întârzia să apară. Cu trecerea timpului, vei avea mai multă experiență, iar fiecare contract pe care îl vei încheia te va învăța cât de vast este acest domeniu. Domeniul este unul destul de profitabil, așadar ai mai multe motive să îți începi o carieră cu noi!

Candidatul ideal:

- Abilități de comunicare si relaționare cu clienții
- Dorința de a evolua și a se dezvolta constant
- Implicare și dedicare în activitatea pe care o va desfășura
- Etică, onestitate, integritate

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Prospectarea pieței imobiliare
- Dezvoltarea unui portofoliu de proprietăți și clienți
- Comunicare eficienta cu clienții
- ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︉Asistarea clienților în tot procesul de tranzacționare

Beneficii:

- Sediu nou cu toate facilitățile situat in zona centrala a orasului
- Programe de training și suport permanent
- Acces la know-how în cadrul echipei noastre
- Tehnologie, softuri prin care sa iti desfășori cât mai ușor activitatea și să devii mai productiv
- Promovarea portofoliului de proprietăți pentru a genera cât mai multe vânzări
- Marketing - Îți generăm constant clienți prin strategiile noastre de marketing
- Oportunitatea de a genera venituri fara limită

Union Group este o agentie imobiliară din Constanța care se află într-o continuă evoluție și dezvoltare. Echipa Union Group s-a remarcat în ultimii ani prin prestarea de servicii de calitate, la standarde înalte oferite clienților care au o nevoie imobiliară.
Obiectivul nostru este să construim o echipa dedicata de brokeri imobiliari, să creștem echipa de vânzări și să devenim cea mai respectată agenție de consultanță imobiliară din orașul Constanța.

Te așteptăm în echipa noastră. Aplica acum, iar noi te vom contacta pentru a stabili o întâlnire.
Publicat 13 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 12 Nov. 2024