Gratis

Broker imobiliar

IMPAKT REAL ESTATE S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul IdealCautam persoane entuziasmate, dornice sa invete si sa isi dezvolte cariera, demonstrand urmatoarele calitati:actual/viitor antreprenor, cu dorinta de ︃︂︇︈︈︄︄︄​︃︅︎︈​︁︁︎︎​︊︊︁︊​︃︎︂️︊︌︄︇︍︄︂︃a lucra pe PFA / SRL si motivat de dezvoltarea carierei sub forma de afacere

deschis la invatare si specializare continua, se ofera pregatire si calificare

aspect ingrijit si prezentare profesionala

usurinta in comunicare si abilitati de vanzare native

constiinciozitate si disponibilitate la efort pentru concretizarea oportunitatilor

dotat cu o doza de curaj, condimentat cu umor, ambalat cu bun simt

permisul de conducere reprezinta un avantaj, dar nu este un criteriu eliminatoriu

Descrierea jobului

intelegerea procesului de vanzare consultativa si consilierea clientului in ultimele trend-uri din piata, optiuni benefice, simulari de investitii in ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈imobiliare
consultanta pentru a asigura un proces corect si informativ pentru client

preluarea si urmarirea ofertelor repartizate si urmarirea concretizarii acestora prin vanzare

generarea de lead-uri, contacte si transformarea prospectilor (persoane fizice si juridice) in clienti multumiti

facilitarea vizionarilor pentru clienti de o maniera calda si primitoare

crearea unui network si brand personal prin participarea la evenimente de business, socializare, cluburi de afaceri

colaborarea cu ceilalti membri ai echipei pentru a face schimb de bune practici, brainstorming si intrajutorare acolo unde este nevoie

activitatea se petrece de la biroul nostru din Cluj-Napoca și de pe teren cu clientii

Impakt Imobiliare a luat nastere in 2013 din dorinta celor doi fondatori de a crea o agentie altfel. Altfel pentru clienti, altfel pentru colegi, altfel pentru piata. Adaugam pasiunii pentru imobiliare si un angajament de a transforma fiecare tranzactie intr-o investitie pentru clientii nostri. Rolul nostru este sa ne consiliem atent clientii de la procese simple pana la achizitii complexe si astfel ne-am pozitionat de aproape 10 ani in topul preferintelor atat pentru persoane fizice cat si pentru clientii juridici.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024