Gratis

Broker Imobiliar Excepțional

CHIREV INVESTMENT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru acest post este o persoană ambițioasă, energică și dornică să învețe și să își construiască o carieră de succes în domeniul imobiliar. Ești entuziast și ai o atitudine pozitivă, mereu pregătit să întâmpini noi provocări cu un zâmbet pe buze.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea și dezvoltarea unui portofoliu de proprietăți imobiliare.
  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare, asigurându-se de respectarea tuturor normelor și reglementărilor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀în vigoare.
  • Consilierea clienților cu privire la achiziționarea, vânzarea și închirierea proprietăților.
  • Realizarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea proprietăților.
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare și închiriere.

Cerințe:
  • Experiență în domeniul imobiliar este un plus.
  • Cunoștințe despre piața imobiliară și tendințele actuale.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Orientare către client și abilități de rezolvare a problemelor
Oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Comisioane atractive.
  • Programe de training și dezvoltare profesională continuă.
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Extra Beneficii.

Suntem recunoscuți in piata imobiliara locala, și ne mândrim cu o cultură organizațională care valorizează inovația, excelența și dezvoltarea continuă. Echipa noastră de profesioniști este dedicată să ofere servicii de top în domeniul imobiliar, și căutăm un broker imobiliar talentat să ni se alăture.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024