Gratis

Broker Credite - Cautam Colaboratori/Parteneri PFA sau SRL

A&A INDEPENDENT CONSULTING S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Esti o persoana cu bune abilitati de relationare cu clientii? Esti un bun vanzator si te pricepi sa gasesti clienti pentru produse de creditare? Ai putere de convigere?
Din punctul nostru de vedere, creditele sunt cele mai bune si usoare servicii pe care le poti vinde/intermedia.
Candidatul la postul de Consilier Credite in cadrul companiei noastre trebuie sa aiba Viziune, Ambitie si Dorinta de as depasii limitele.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Identificarea profilului potentialilor clienti pentru creditare
- Vanzarea directa a produselor de creditare
- Identifica potentiali clienti ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si stabileste intalniri cu acestia in vederea prezentarii produselor de creditare
- Ofera suport clientilor din mediul rural pentru a-i ajuta sa inteleaga termenii financiari folositi in domeniul creditarii precum si toate obligatiile aferente produsului de creditare
- Intocmirea dosarelor de credit in concordanta cu procedurile de creditare
- Analiza preliminara a dosarelor de credit in concordanta cu procedurile de creditare
- Asigurarea mentinerii unui risc scazut al portofoliului de credite
- Intocmeste la cerere rapoarte si planuri de activitate in concordanta cu procedurile de creditare

A&A Consulting va pune la dispozitie un broker de credite , ce va poate oferi toate raspunsurile necesare intrebarilor dumneavoastra!

A&A Consulting este o societate de intermediere produse bancare pentru persoane fizice si persoane juridice.

Reprezentam 70-80% din bancile din Romania prin parteneriat direct.

Produsele pe care le intermediem :

Credite ipotecare(inclusiv programul Noua Casa)

Credite de nevoi personale

Credite de refinantare

Credite imobiliare

Carduri de credite

Overdraf-uri(descoperire de cont)

Leasing-uri

Credite de investitii pentru Persone juridice

Linii de creditare pentru Persoane Juridice

Credite auto

Suntem o companie de consultanta flexibila si dinamica orientata catre persoane active care stiu sa valorifice propriul timp si au nevoie nu numai de inalta calitate, dar si de servicii rapide care sa evite birocratia si documentatia inutila.

Mai multe detalii pe www.aa-c.ro

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 19 Sept. 2024