Gratis

BROKER ASIGURARI MOTOR

Greco Romania Gmbh Viena Sucursala București

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare finalizate
  • Minim 1 an experienta in asigurari
  • Certificat pregatire profesionala
  • Comunicare (verbala si in scris)
  • Orientare catre clienti
  • Abilitati de auto-organizare si time management

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Colectare si verificare informatii necesare intocmirii ofertelor de asigurare
  • Transmitere oferte de asigurare catre client
  • Administrare portofoliu ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de clienti si polite (casco si RCA)
  • Actualizare date polite si clienti in aplicatiile GrECo
  • Acordare de asistenta si consultanta clientilor in alegerea produselor de asigurare
​Beneficii oferite:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic
  • Lucru in regim mixt (telemunca si munca de la birou)
  • Asigurare de sanatate, asigurare de viata si contributie la pensia privata

Grupul GrECo este un consultant de risc si broker de asigurare independent, lider de piata in regiunea CEE/SEE/CIS. Grupul isi desfasoara activitatea in 61 birouri, cu 1.300 angajati din 19 tari.
GrECo furnizeaza solutii de asigurari si risk management pentru companii, asociatii si autoritati.
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024