Gratis

Brand Manager

BCR Leasing IFN SA

Candidatul Ideal

Acest rol este pentru tine dacă ai:
  • Experienţă in marketing/agentii de advertising/ brand management: 3 ani;
  • Studii superioare de lunga durata (economice / comunicare / marketing);
  • Fluenta in limba engleză
  • Cunostinte PC - Google Analytics, Visual Website Optimiser, ClickTale, Excel, PowerPoint, Word
  • Cunostinte despre produsele leasing si credit
  • Cunostinte aprofundate in domeniul publicitatii

Descrierea jobului

Ce vei face în acest rol?
  • Vei implementa actiuni de comunicare externa si interna, programe orientate spre comunitate, actiuni ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de promovare si marketing;
  • Vei lucra indeaproape cu agentia de publicitate si media pentru intelegerea obiectivelor de marketing ale campaniilor;
  • Vei realiza management de proiect privind designul si implementarea diverselor campanii de promovare, in conformitate cu Manualul de Identitate Corporativa si obiectivele BCR Leasing;
  • Vei asigura realizarea materialelor cu caracter promotional care urmeaza a fi utilizate in activitatile de piata din reteaua teritoriala a companiei;
  • Vei propune si fundamenta necesitatea participarii societatii la manifestari expozitionale si evenimente, estimand bugetele necesare; vei participa la planificarea evenimentelo si vei obtine aprobarile interne si externe necesare;
  • Vei asigura implementarea, la nivel operational, a activitatilor de branding si a strategiilor de marketing;
  • In domeniul Marketing vei planifica, administra si monitoriza campaniile in desfasurare pe Google Adwords si social media etc; vei pregati si monitoriza rapoartele privind activitatea competitiei; vei crea continut potrivit (in contexul campaniilor) pentru text ads si social media; vei face recomandari constante pentru imbunatirea campaniilor online si a prezentei BCR Leasing in motoarele de cautare, in special Google search si social media; vei monitoriza informatiile continute in pagina de web a BCR Leasing; vei face propuneri de actualizare si optimizare a continutului paginii de Internet a companiei si vei propune si implementa strategii de marketing;
  • in domeniul Comunicarii vei mentine si dezvolta relatiile cu mass-media si vei urmari modul in care mass-media reflecta imaginea BCR Leasing si a serviciilor sale, formuland propuneri care sa contribuie la imbunatatirea imaginii si prestigiului marcii; vei asigura derularea unor activitati, evenimente PR si programe orientate spre comunitate, care au drept scop promovarea marcii si imaginii BCR Leasing (evenimente destinate clientilor, actiuni de voluntariat, conferinte de presa, interviuri ale conducerii BCR Leasing materiale de presa, etc.) si vei propune si implementa proiecte de comunicare interna.
Ce îți oferim?
- ooportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a te dezvolta profesional si personal
- abonament medical in sistem privat
- acces la biblioteca Bookster
- acces la platforma de wellbeing
- pana la 27 de zile lucratoare de concediu de odihna, in functie de vechimea totala in munca
- zi libera platita cu ocazia zilei de nastere
- tichete de masa
- dobanda preferentiala pentru credite
- comisioane zero pe contul curent
- schimburi valutare la cursuri preferentiale
- bonus de performanta anual (in conditiile politicii de remunerare aplicabila)
- contributie la fondul de pensii facultative (BCR Pensii)
- cadouri in bani cu diverse ocazii

Descrierea companiei

De ce BCR Leasing?
BCR LEASING IFN S.A., companie membră a Grupului Banca Comercială Română, parte a Grupului ERSTE, oferă servicii de leasing financiar intern pentru achiziţionarea de bunuri de folosinţă îndelungată, respectiv: leasing pentru achiziţionarea de autovehicule, flote, echipamente şi utilaje industriale, masini agricole, aparatură medicală, etc. Prin subsidiara sa specializata, BCR Fleet Management, compania ofera de asemenea servicii personalizate de leasing operational si management de flote pentru un numar extins de autovehicule si vehicule comerciale usoare. BCR LEASING IFN S.A. deţine o largă reţea naţională de servicii de leasing şi un portofoliu important de clienţi, din toate sectoarele de activitate. In implementarea serviciilor sale, BCR Leasing IFN respecta cele mai inalte standarde etice si de calitate, precum si cele mai bune practici din industrie.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024