Gratis

BEAUTY ADVISOR - Luxury Brand

EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Engleza conversational !
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat)
- Persoana dezinvolta, motivata, amabila si responsabila, cu o capacitate foarte buna de a comunica eficient si cu excelente abilitati de convingere
- Experienta in domeniul vanzarilor
- Determinare in acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt si dorinta de a castiga cat mai mult
- Inclinare si interes activ spre beauty/ make-up/ skin-care

Descrierea jobului

- Prezentarea si vanzarea de produse cosmetice in incinta moderna a unui complex comercial din Bucuresti;
- Vanzarea si promovarea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃unui brand de lux de produse cosmetice si skin-care;
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
- Consilierea clientului in alegerea produsului dorit;
- Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului;

BENEFICII:

- Se asigura training de pregatire; acesta implica unele calatorii in Praga, pentru a cunoaste firma mama si a cunoaste intreaga poveste a brandului;
- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu si de promovare in functii superioare;
- Pachet salarial motivant compus din salariu fix, tichete de masa + pachet de beneficii raportat la performanta (bonus lunar + targete separate)
- Mediu de lucru placut, feminin.

We run in the BTL marketing horizon, activating for three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keeping it simple but we always go with innovative ways… and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners stand out and win in retail.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024