Gratis

Beauty Advisor/ Consilier vanzari - Afi Cotroceni

Indah Beauty

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
  • Experienta intr-un domeniu similar este un plus
  • Posibilitatea de a lucra in ture
  • Orientarea spre client si catre vanzari
  • Abilitati de convingere si persuasiune
  • Spirit de echipa si proactivitate

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor urmarind nevoia consumatorilor
  • Fidelizarea clientilor in urma interactiunii cu acestia
  • Promovarea si vinderea produselor din portofoliul companiei
  • Ofera consultanta clientilor
  • Atingerea targetelor de vanzari
  • Extinderea portofoliului de clienti
  • Pregatirea comenzilor si receptia marfurilor

Beneficii:
  • Salariu fix plus bonus din vanzari
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala
  • Training de specialitate pe brandul propriu
  • Decontare transport
  • Produse gratuite lunar
  • Discount la achizitionarea produselor din magazin

Calitate la preturi accesibile — Frumusetea care are grija de tine, in timp ce impreuna avem grija de planeta noastra. Peste 130 de Parfumuri de la 68 lei.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024