Gratis

BARMAN / PICOL & BAR HELP / AJUTOR BUCATAR

DESCHIS Gastrobar
3 poziții

Candidatul Ideal

∙ Persoană proactivă
∙ Spirit de echipă
∙ Dedicare și responsabilizare

De restul ne ocupăm împreună. ️︈︉︆️︈︅︋​︉︌︆︀​︁︁︎︌​︉︅︃︈​︆︎︇︎︎︌️︄︋︉︁︊

Descrierea jobului

Ne mărim echipa la DESCHIS Gastrobar, un rooftop cu atmosfera de la malul mării, situat în mijlocul orașului, pe ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃Splaiul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Unirii 160.

∙ PICOL / BAR HELP - experiența de minim câteva luni în domeniu

∙ AJUTOR BUCĂTAR - experiența minim un an pe o poziție similară

Oferim un program de lucru flexibil și un salariu motivant + tips + bonuri de masă + transport.

În plus, la DESCHIS Gastrobar avem cea mai drăguță echipă, te așteptăm să o cunoști!

Descrierea companiei

DESCHIS Gastrobar - Splaiul Unirii 160, București

Iarna la interior, vara pe rooftop, DESCHIS Gastrobar este un restaurant cu atmosfera de vacanță.

Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024