Gratis

Barman / Ospatar

VENTURA MOBIL TEAM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Locatia Shurra din Merei cauta coleg pentru postul de barman-ospatar

Locatia Shurra din Merei este in cautarea unui coleg dedicat si pasionat pentru a se alatura echipei noastre in rolul de barman-ospatar. Daca esti o persoana energica, comunicativa si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine!

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj
Abilitati excelente de comunicare si relationare
Capacitatea de a lucra eficient in echipa
Atentie la detalii si orientare catre client

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Pregatirea si servirea bauturilor conform standardelor stabilite
Interactiunea pozitiva cu clientii pentru a le oferi o experienta ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀placuta
Intretinerea curateniei in zona de bar si servire
Cooperarea cu echipa pentru asigurarea unui serviciu de calitate

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos
Training si dezvoltare profesionala continua
Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta
Perspectiva de avansare in cadrul companiei
Daca esti pasionat de industria ospitalitatii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, trimite-ne CV-ul tau si hai sa construim impreuna o experienta de neuitat pentru clientii nostri!

Limba engleza constituie un avantaj.

Decontam transportul in cazul viitorilor colegi care ar trebui sa parcurga o distanta mai mare catre locul de munca!

Locatia Shuura, este o locatie premium, si oefrim servicii de cazare, relaxare, restaurant.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 26 Oct. 2024