Gratis

Barman/Chelner

HEXAGON BRANDS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational;
• Pasiune pentru bere artizanală;
• Flexibilitate pentru un program de seară;
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

• Deservire bauturi alcoolice si nealcoolice;
• Politete si profesionalism in servirea clientilor;
• Pastrarea igienei si a curateniei la ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁locul de munca;
• Dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;
• Admninistrarea corecta a stocului de bauturi;
• Inregistrarea vanzarilor;
• Intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conformitate cu legislatia in vigoare.

La Blinkers Brew Pub, nu doar servim bere – noi creăm experiențe. Situat chiar lângă fabrica noastră de bere artizanală din Timișoara, pub-ul nostru este locul în care iubitorii de bere descoperă gusturi autentice și povești noi. Ne mândrim cu un colectiv unit, pasionat de ceea ce facem, și suntem în căutarea unor oameni care să ne împărtășească entuziasmul.

Oferim:
• Salariu avantajos;
• Diverse beneficii și compensări;
• O atmosferă relaxată, într-un loc dedicat pasionaților de bere artizanală.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024