Gratis

Barista

Craft Noord Company S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce dorim de la tine ?

Pasiune de a face lucurile bine.
Dorinta de a invata despre cafeaua de specialitate.
Energie si cu un vibe pozitiv.
Te vezi crescând în industrie și dezvoltandu-te. Noi te vom ajuta.

Descrierea jobului

Noi suntem echipa Saint Roastery, pasionați de cafeaua de specialitate: testam și găsim cele mai faine origini, le aducem la ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀noi în prajitorie, de unde le trimitem către alte locații faine, sau le consumam la noi în cafenea. Traim în lumea cafelei de specilitate și suntem prajitorie de cafea de specialitate, cafenea și școală de cafea.

Ce oferim? Multe si faine:

In primul rând experinta de a trai intr-o prajitorie de cafea.
Probabil cea mai faina și prietenoasa echipa din industrie.
Posibilitatea de a învață, respira și trai cafeaua de specialitate.
Mai și ieșim la munte împreună din când în când (adică de 2 ori pe an).
Ieșim și la masa impreuna cu toată echipa
Salariu + bonus vanzari + tichete de masa
Training-uri (unele in afara tarii): fie ca sunt despre cafea, sau ospitalitate

Descrierea companiei

Salutare,

In 2019 Saint Roastery si-a deschis usile pentru oaspeti si de atunci am creeat o comunitate faina si prietenoasa, care tot creste, iar tot ce facem este ca aceasta comunitate si oaspetii noastri sa aiba o experienta cat mai faina.

Suntem pasionati de ospitaliate si de cafeaua de specialitate. Noi suntem echipa Saint Roastery. Care sunt principalele noastre activitati ?

Facem sourcing the cafea verde

Prajitorie de cafea

Coffeeshop de specialitate Academie de training Evenimente private si publice

Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 9 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024