Gratis

Barista

POUPON PATISSERIE S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam barista empatic, cu o atitudine pozitiva si entuziasta, pentru a asigura echipei si clientilor nostri o experienta frumoasa in cafeneaua noastra. Barista la Schiff este punctual, responsabil si matinal. Am fi bucurosi sa ai experienta si sa ne faci o cafea buna la interviu!

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale jobului sunt:
- preluarea comenzilor, pregatirea produselor pe baza de cafea
- operatiunile de incasare a comenzilor
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- evidenta stocurilor
- pastrarea curateniei in zona de lucru

Schiff este o cafenea unde vom servi bauturi pe baza de cafea si deserturi pregatite artizanal chiar in laboratorul nostru. Programul nostru este de luni pana vineri, intre 8:00-16:30. Suntem in apropiere de statia de metrou Pipera.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024