Gratis

BARISTA 5 To Go

LAURSIN S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de cafea, daca iti doresti sa lucrezi la 5 TO GO alaturi de o echipa tanara si iti plac brandurile romanesti, atunci contacteaza-ne.

Cerinte:
Abilitati de comunicare atat cu clientii, cat si cu colegii din echipa,
Capacitatea de a invata repede,
Munca in echipa, atitudine pozitiva si dorinta de a se dezvolta.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Prepararea produselor la standardele de calitate prevazute de companie,
Asigura un climat pozitiv in cadrul echipei si participa activ ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁la instruirea noilor colegi.

Beneficii:
Salariul motivant si bonusuri in functie de performanta.
Te asteptam in echipa noastra!

Cafenea care pune accent pe raportul calitate-pret, cat si pe oamenii care fac parte din povestea noastra.
Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 17 Iul. 2024 Expiră 16 Aug. 2024