Gratis

BARISTA - CAFENEA TO GO

MY SOFTWARE IT DEV S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Dragă viitor Barista,

Suntem încântați să anunțăm că cafeneaua noastră proaspăt deschisă în zona Unirii, caută un Barista pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă iubirea ta pentru cafea este la fel de fierbinte ca și băuturile noastre proaspete, suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Cerințele noastre pentru acest post includ:
- sa fii amabil si prietenos.
- abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.
- capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic este esentiala.
- experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale :

- prepararea și servirea băuturilor delicioase intr-un mod eficient;
- menținerea standardelor de calitate și crearea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂unei atmosfere primitoare pentru clienți;
- completare documente de inceput si de sfarsit de zi;

Experiența anterioară în domeniul servirii cafelei este un avantaj, dar nu este obligatorie. Dacă ai o atitudine pozitivă și dornică de învățare, te vom ghida în procesul de pregătire.

Program: Luni-Vineri: 07:00 - 17:00, Sâmbătă: 09:00 - 16:00, Duminică: închis.
Salariu: 2700-3500 lei, în funcție de experiență, plus tips.
Prime de sărbători și zile de naștere.
Evaluare salarială o dată la 6 luni, pentru a recunoaște performanțele tale.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă entuziastă, să oferi servicii de calitate și să lucrezi într-un mediu prietenos, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat in mesaj la acest anunt. Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim și să discutăm mai multe despre oportunitatea de a lucra împreună!
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024