Gratis

Barista/ Barman - Craiova

ZNC COFFEE S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești pregătit/ă să faci cea mai bună cafea? Alătură-te echipei noastre! Suntem în căutarea unei noi colege/coleg pe rolul de BARISTA.

Este important: să îți placă să prepari cafea cu entuziasm; să fii sociabil; organizat/ă și responsabil/ă.
– Să ai abilități bune de comunicare;
– Să fii responsabil/ă și organizat/ă;
– Să fii pozitiv/ă:
– Să îți placă să îi ajuți pe cei din jur.

Vrem să fii parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

Te întrebi din ce motiv să aplici la acest job?
– Pentru că vei avea parte o experiență extraordinară.
– ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄Pentru că vei avea partea de colegi curajoși și prietenoși;
– Pentru că te vei dezvolta profesional.
– Pentru că vei avea salariul pe care ți-l dorești.

Vrei să știi ce responsabilități vei avea?
– Vei pregăti și vei servi la cel mai înalt nivel oaspeții cu produsele comandate de către ei;
– Vei prepara bucatele și băuturile conform cartelelor tehnologice;
– Vei fi responsabil/ă de primirea mărfii și păstrarea produselor conform standardelor;
– Vei completa vitrina cu produsele care lipsesc.

Suntem cea mai colorată rețea de coffee shop-uri din lume. De mai bine de 10 ani răspândim Love.Peace.Coffee. în 7 țări: Republica Moldova, România, Emiratele Arabe Unite, Arabia Saudită, Germania, Kazakhstan, Kârgâzstan! Zilnic cucerim mii de inimi cu cea mai autentică cafea și deserturi create după rețete proprii. Vino să faci parte din povestea noastră!
Tucano e mai mult decât un coffee shop. Tucano e despre oameni. Despre cei care nu fac economie de zâmbete și care știu că gândurile senine pot învinge în lupta cu norii. E locul în care fiecare este o personalitate și profesionist în devenire. Învățăm, muncim, iubim ceea ce facem și ceea ce ne definește. Împreună creăm momente și experiențe unice.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024