Gratis

Back office & Marketing

TECH WOOD S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare;
Cunoștințe de Limba Engleză - nivel mediu/avansat
Cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office, ​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎programe editare poze) si usurinta in invatarea unui sistem informatic nou.
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.
Abilitati de organizare si gestionare eficienta a timpului.
Cunoasterea ​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎tehnologiilor pentru industria lemnului
Candidatul ideal este o persoana dinamica, perseverenta, avand dorinta de a se dezvolta in cadrul unei firme in crestere.

Descrierea jobului

Gestionarea site-ul firmei: redactarea conținut (tex, poze, video)
Redactarea conținut pentru ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄canale social și materialele de promovare ale companiei (video, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁articule de specialitate)
Traducerea / Redactarea oferte tehnice,
Traducerea cataloagelor de la firme partenere în limba romana
Îndeplinește activitățile zilnice de secretariat

Tech Wood srl s-a constituit in anul 2005, activitatea principala este comercializare masini pentru industria lemnului. In ultimi ani firma a crescut in mod significativ, viziunea noastra este de a deveni lideri, la nivel national, in furnizarea echipamente pentru industria lemnului, oferind satisfactie clientilor prin inovatii tehnologice.

Tech Wood srl este dealer autorizat pentru SCM GROUP, desfășoară activitate în Oraș Huedin pe spațiul propriu de 1600 m2.

video prezentare firma: https://youtu.be/Swp8BNSi38Y
Publicat 1 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 31 Aug. 2024