Gratis

🚗 *7AutoPark angajează!* 🚗

SEVEN AUTO PARK S.R.L.
8 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm Domnișore energice și creative pentru echipa noastră din Sectorul 1, zona Sisești!

*Ce trebuie să știi să faci?*
- *Social media*: Dacă îți place să filmezi și să editezi clipuri cool pentru TikTok, ești exact persoana pe care o căutăm!
- *Calculator: Abilități solide de operare în **Word* și *Excel* sunt necesare.
- Deschidere și încredere în sine, pentru a crea conținut video fresh și atractiv!

Dacă ești pasionată de social media și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică, te așteptăm!

Descrierea jobului

︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- *Social media*: Dacă îți place să filmezi și să editezi clipuri cool pentru TikTok, ești exact persoana pe care o căutăm!

Descrierea companiei

Suntem un park auto!
Publicat 21 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 21 Oct. 2024