Gratis

Auditor Intern

AGEXIM TRANSPORT & LOGISTICS

Candidatul Ideal

- Studii superioare (studiile economice sau in domeniul transporturilor reprezinta un avantaj)
- Certificat auditor sisteme de calitate ISO (9001 sau alte standarde)
- Minim 1-2 ani experienta in practica de audit
- Cunostinte medii de utilizare PC: Word, Excel, Outlook
- Cunostinte dе limba engleza nivel mediu / avansat
- Capacitate de analiza si sinteza
- Prioritizarea muncii si respectarea termenelor limita
- Dorinta dе a face performanta
- Orientare spre rezolvarea problemelor
- Rezistenta la stres
- Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa
- Bune abilitati dе planificare, organizare, comunicare si negociere

Descrierea jobului

- Participa la elaborarea planurilor anuale de audit intern
- Efectueaza misiunile de audit intern aprobate prin planul de audit
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- Identifica deficiențele, evalueaza importanța lor, determina cauzele și formuleaza recomandari practice pentru imbunatațire
- Urmareste implementarea modificarilor aprobate de catre conducerea companiei
- Intocmeste in mod regulat rapoarte de status
- Initiaza imbunatatiri ale fluxurilor de lucru si proceselor
- Participa la elaborarea si actualizarea procedurilor si instructiunilor de lucru, impreuna cu departamentele implicate.

Ce oferim:
- Mediu de lucru profesionist, cu orientare catre performanta
- Conditii de lucru premium
- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala (inclusiv training si coaching)
- Flexibilitate pachet beneficii extrasalariale (abonamente medicale, tichete de masa, decontare transport etc.)

AGEXIM este o companie romaneasca de transport, prezenta de mai mult de 15 ani pe piata transporturilor internationale rutiere de marfuri din Europa.

Agexim Transport & Logistics SRL colecteaza date cu caracter personal in procesul de recrutare. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne scrieti la adresa gdpr@agexim.ro.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024