Gratis

Assistant Manager

FACILITY DISTRIB SRL

Candidatul Ideal

Candidatul/a ideal/a:

- Studii superioare in domeniul economic;
- Cunostinte de operare in sistem MS Office;
- Cunostinte solide de contabilitate;
- Persoana analitica, atitudine proactiva, spirit de echipa;
- Bune abilitati de comunicare;
- Abilități de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor;
- Persoana dinamica, organizata, responsabila, usor adaptabila la situatii noi;
- Capacitatea de a respecta termenele limită;

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Evidenta si operarea documentelor aferente achizitiilor de materii prime, materiale si servicii;
- Evidenta extraselor bancare;
- Evidenta ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si operarea registrului de casa si a deconturilor;
- Participa la inventarierea patrimoniului;
- Verificare solduri clienti si furnizori;
- Arhivarea documentele financiar-contabile;
- Intocmeste rapoarte periodice catre management;
- Mentine relatii cu diferiti furnizori;
- Urmareste expeditiile ;
- Verifica incasari/ depuneri.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Conditii moderne de lucru;
- Colectiv tanar si dinamic;
- Posibilitate de avansare in cariera.
- Se poate asigura calificare la locul de munca

Facility Distrib este un important furnizor de solutii din zona echipamentelor si consumabilelor industriale pentru industria alimentara si alte domenii. Compania s-a infiintat din dorinta de a oferi sectorului de productie alimentara si altor industrii echipamente care sa ajute in cresterea performantei si reducerea concomitenta a costurilor de intretinere.
Facility Distrib comercializeaza in primul rand produse utilizate in procesul de productie: schimbatoare de caldura, pompe, pasteurizatoare, ventile, robineti de proba, filtre, armaturi din inox, sisteme de control, oale de condens, umidificatoare, etc. Alta linie de distributie este cea de produse de spalare si dezinfectare in industria alimentara, urmata de produse de transmisie a puterii, ulei si vaseline, adezivi si alte consumabile sau piese de schimb.
Compania are sediul in Bacau, punct de unde distribuie echipamente prevazute cu sisteme de mentenanta predictiva, importate de la cei mai mari producatori din lume.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024