Gratis

Assistant Manager

MULTI WORK FORCE S.R.L.

Candidatul Ideal

Un profesionist dedicat, caracterizat de inițiativă, spirit de echipă și hărnicie. Cu o atitudine proactivă și un angajament constant față de excelență, își demonstrează zilnic capacitatea de a contribui semnificativ la succesul echipei și al organizației.

Descrierea jobului

Assistant Managerul are rolul de a sprijini Managerul General în coordonarea activităților zilnice și implementarea strategiilor organizaționale. Acesta contribuie la ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈optimizarea proceselor, asigurând un flux de lucru eficient și o comunicare eficace..
  • Asigură suport administrativ zilnic, inclusiv gestionarea corespondenței, programarea întâlnirilor și organizarea calendarului managerului.
  • Asistă managerul în planificarea și coordonarea activităților zilnice.
  • Participă la întâlniri, redactează minutele și urmărește implementarea deciziilor luate.
  • Monitorizează progresul proiectelor și raportează periodic statusul către manager.
  • Gestionează documentele și fișierele importante ale departamentului, asigurându-se că acestea sunt actualizate și bine organizate.
  • Pregătește rapoarte, prezentări și alte materiale necesare pentru întâlniri și evaluări periodice.

Multi Workforce este o companie de recrutare de renume inființată în 2000, Multi Workforce și-a construit o reputație solidă în domeniul recrutării, specializându-se în industrii cheie precum HoReCa (Hoteluri, Restaurante, Catering), construcții, agricultură și logistică.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024