Assistant Commercial / Secretara vorbitor/a de limba SPANIOLA

BLACK SEA INVEST COMPANY SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana cu studii terminate si experienta profesionala de minim un an.
  • Vorbitor de limba Spaniola la nivel inalt ( Ideal B2 sau C)
  • Disponibilitate inmediata pentru a incepe.

Descrierea jobului

Firma cu activitate portuara din Constanta angajaza o Secretara/Assistant vorbitoara/vorbitor de limba Spaniola.
Responabilitati: Control de Intrare si iesire de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄marfa. Control de plata. Relatii cu clientii. Backoffice.
Pachet salarial interesant.

Firma cu activitate portuara situata in incinta Port Constanta dedicata la vinzare/cumparare de ingrasaminte.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024