Gratis

Assistant Category Manager

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Bune abilitati de operare PC- Excel, Outlook, PowerPoint;
  • Cunoştinte de Limba Engleză- nivel mediu;
  • Capacitatea de a prelucra, analiza si interpreta ︇︅︄︍︃︀︅︄​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎date;
  • Abilitati de comunicare;
  • Capacitate de organizare, atentie la detalii;
  • Experienta anterioara pe o pozitie de Assistant Category Manager – reprezinta un plus;

Descrierea jobului

Ne marim echipa cu :
  • 1 Assistant Category Manager Fashion, Parfumerie & Cosmetice
  • 1 Assistant Category Manager Bauturi, Tigari, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Dulciuri

Descrierea jobului:
  • Analize, rapoarte specifice departamentului;
  • Actualizarea bazelor de date;
  • Introducerea in sistem a promotiilor;
  • Procesarea documentelor de la furnizori (facturi, note de credit), SPV;
  • Colaborarea indeaproape cu colegii din echipa in vederea asigurarii suportului administrativ si de raportare necesar;

Cine suntem: O companie cu aproape trei decenii de experienta in Travel Retail si Luxury Retail.
Ce ne recomanda: Un portofoliu impresionant de branduri premium in magazinele noastre: BestValue, CrewShop, MilitaryShop, Coccinelle, Furla, Mamaquilla.
Ce ne face unici: Suntem un nume de referinta in universul luxury prin intermediul magazinelor noastre high-end, dezvoltate exclusiv pentru a oferi experiente senzoriale exceptionale: Obsentum si Delirium.
De ce sa ne alegi: La MILLENIUM PRO DESIGN te vei alatura unei echipe de peste 300 de profesionisti care impartasesc o pasiune comuna pentru excelenta. Suntem dedicati sa oferim fiecarui membru al echipei noastre oportunitati de dezvoltare intr-un mediu in care potentialul tau nu doar ca va fi recunoscut, ci va fi si cultivat.

Publicat 19 Iul. 2024 Reactualizat 18 Aug. 2024 Expiră 18 Aug. 2024