Gratis

Asistenta vanzari magazin rochii

ROYAL WEDDING S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam sa ne marim echipa cu o persoana inteligenta si cu interes fata de moda si de tendintele actuale ale ︈︎️︎︆︇︆︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎acesteia.persoana ideala cu experienta in asistarea managerului
personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, servire a clientilor, vanzare si negociere
tinuta si prezenta agreabile, aspect curat, ingrijit si placut
amabila, cu o atitudine pozitiva si proactiva
abilitati de comunicare excelente, initiativa si flexibilitate
cunostinte, pasiune pentru design vestimentar, vanzari, consiliere clienti, activitati de secretariat, preluare si organizare programari telefonice
seriozitate, punctualitate
abilitati organizare si comunicare excelente
persoana dinamica, dornica sa invete lucruri noi, cu o atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Noua noastra colega isi va desfasura activitatea intr-un cadru de lux si va asista managerul de magazin in primirea, consilierea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄, proba si vanzarea rochiilor de mireasa si seara.

Alaturi de noi vei avea sansa sa lucrezi cu branduri mari in domeniu la nivel mondial si ocazia sa promovezi in cadrul companiei.

Showroomul Sposa dell Amore se afla in categoria magazinelor de lux si este situat in Bucuresti, ultrancentral in zona ambasadelor, bld. Lascar Catargiu 27, Sector 1

Program :
Marti- Vineri intre 10 si 19
Sambata 10 - 18 ( in functie de programari)
Duminica si Luni liber

Se va sustine interviu + proba practica.

Compania noastra a fost infiintata in 2004, si este axata pe vanzarea de accesorii, pantofi, rochii de mireasa si seara premium.
In 2019 am fost prezenti la Gala Premiilor Oscar iar anul acesta am fost invitati la Gala filmului de la Cannes.
Cautam sa angajam asistent vanzari rochii de mireasa si de seara premium - Magazin cu Showroom Sposa Dell Amore.
Suntem Premium Dealeri in Romania pentru faimoasele branduri Luce Sposa, Terani Couture New York, Tarik Ediz, Fouad Sarkis, Ria Tener.
Showroomul Sposa dell Amore se afla in categoria magazinelor de lux si este situat in Bucuresti, ultrancentral in zona ambasadelor, bld. Lascar Catargiu 27, Sector 1RE.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024