Gratis

Asistenta Vanzari, magazin imbracaminte A&A Vesa

A&A VESA STORE S.R.L.

Candidatul Ideal

DESCRIERE

Ești o persoană prietenoasă, creativă și pasionată de modă? Te invităm să te alături echipei noastre! Căutăm o persoană dedicată și entuziastă pentru magazinul nostru cu haine din blană naturală din Timișoara, str. Oituz nr. 7 (Zona Unirii)

Program de lucru:

• Luni-Vineri 10:00-18:00

• Sambata: 10:00-14:00

Va rugăm sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa de email sau pe whatsapp. Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la telefon 0745115537

Descrierea jobului

Cerințe:

• Experiență în vânzări

• Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

• Atitudine pozitivă, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂proactivă și orientată către client.

• Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple sarcini.

Responsabilități:

• Întâmpinarea și consilierea clienților într-o manieră prietenoasă și profesionistă.

• Prezentarea și promovarea produselor din magazin.

• Aranjarea și organizarea produselor pe rafturi și vitrine.

• Gestionarea stocurilor și a inventarului.

• Procesarea plăților și gestionarea casieriei.

• Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat.

Descrierea companiei

Beneficiile tale:

• Salariu fix 2700 lei Net + comision din vânzare

• Contract de muncă

• Un loc de muncă stabil

• Atmosfera de lucru plăcută

• Seriozitate (vei primi salariul și comisionul fără întârziere)
Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024