Gratis

Asistent stomatologie

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana responsabila, organizata, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa atunci ai putea fi candidatul potrivit pentru acest post!

Descrierea jobului

Asistenta medicului stomatolog in timpul consultatiilor si interventiilor stomatologice.
Pregatirea materialelor si instrumentelor necesare.
Efectuarea procedurilor de igienizare si sterilizare ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂a echipamentelor si a suprafetelor din cabinet.
Asigurarea unei comunicari eficiente cu pacientii prin utilizarea softului dedicat de cabinet, pentru programari si fise medicale.

Cabinet stomatologic modern, cu tehnici noi de lucru, actualizate conform noilor standarde internationale, materiale de cea mai buna calitate si performanta, cu o multitudine de servicii stomatologice oferita, tratament fara durere si preturi accesibile.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024