Gratis

Asistentă (remote, part-time)

Brici | Asistenți de business
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

1. Ai un job remote și dorești o colaborare part-time pentru a-ți suplini veniturile:

Acest job NU este potrivit pentru persoanele care caută job full-time sau au un job full-time cu prezență la birou. ︀︇︍︀︃︅︂︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︇︍︀︃︅︂︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅

2. Ai studii superioare: Ai o diplomă de licență în economie, drept sau alte specializări relevante.

3. Ai experiență în rol de asistent de minimum 1 an.

4. Ai o obsesie pentru organizare: Folosești calendar, listă de task-uri și lași tot timpul lucrurile în ordine la finalul zilei de muncă.

5. Ai abilități excelente de comunicare verbală și scrisă: Scrii corect gramatical, la obiect și cu claritate.

6. Poți lucra independent: Îți gestionezi task-urile în mod autonom, fără să ai nevoie de supraveghere constantă.

7. Ai experiență de lucru cu aplicații digitale (Chat GPT, Google Drive etc.).

Descrierea jobului

Acest job este remote și part-time (20-60 de ore pe lună), iar colaborarea este pe bază de PFA sau SRL. ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Scopul jobului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈este de a oferi suport administrativ și organizatoric unui antreprenor.

Responsabilități:
  • Răspuns la email-uri și comunicare cu partenerii
  • Facturare și organizarea documentelor financiare
  • Planificarea și organizarea întâlnirilor
  • Documentarea discuțiilor și a deciziilor din ședințe
  • Monitorizarea progresului și crearea de rapoarte lunare
  • Gestionarea calendarului
  • Research furnizori și obținere oferte
  • Redactare și trimitere contracte către clienți
  • Etc.

Brici: Asistenți de business remote pentru antreprenorii români.

Gestionăm admin, finance, email & calendar management, customer care & social media.

Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 12 Oct. 2024