Gratis

Asistenta Personala

CENTRUL EUROPEAN DE TERAPIE INTEGRATIVĂ ATMA S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare într-un domeniu relevant.
  • Experiență minimă de 3 ani într-un rol similar.
  • Atitudine proactiva si capacitatea de a rezolva problemele rapid si eficient
  • Abilitați excelente de comunicare
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a prioritiza sarcinile in functie de nevoi
  • Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului
  • Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj
  • Cunoștințe solide de management al rețelelor sociale și de design grafic
  • Abilități excelente de organizare, de prioritizare a sarcinilor și de multitasking.
  • Abilitatea de a lucra în mod independent și de a lua inițiativă.
  • Carnet de șofer constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Gestionarea agendei personale, profesionale și a orarului: Se asigură că toate întâlnirile, călătoriile și programările sunt organizate eficient și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀fără conflicte
  • Asigurară fluxul eficient al informațiilor între președinte și restul echipei.
  • Asistență în activități financiare: Verifică efectuarea plăților personale din toate sursele și se asigură că acestea sunt efectuate la timp și corect
  • Organizarea și coordonarea întâlnirilor: Se asigură că toate detaliile pentru întâlnirile de afaceri sunt stabilite și că toți participanții sunt informați corespunzător.
  • Administrarea corespondenței: Gestionează e-mailurile, apelurile telefonice și alte forme de comunicare
  • Asistență personală și management al activităților casnice: Supervizează activitățile casnice și se asigură că necesitățile personale sunt îndeplinite
  • Gestionarea documentației: Se asigură că toate documentele sunt arhivate corect și că baza de date este actualizată
  • Suport în cursuri și evenimente: Facilitează desfășurării cursurilor și evenimentelor, fie prin pregătirea materialelor necesare, fie prin suport tehnic
  • Contribuie la pregătirea și distribuția conținutului pe rețele sociale, precum și pentru materiale academice.

Descrierea companiei

ATMA
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024