Gratis

Asistent Vanzari

DORIDONIS PRODCOM SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui candidat care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
1. Cunoasterea la nivel de baza a pachetului instrumentelor de lucru la birou (MS Office, Internet, Email, etc)
2. Limba engleza nivel mediu
3. Aptitudini de comunicare si negociere
4. Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente.
5. Initiativa, loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Prezentarea produselor si serviciilor noastre clientilor.
2. Intocmirea ofertelor comerciale, preluare comenzi, urmarire livrari, emiterea documentelor de calitate, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄emiterea documentelor de transport pentru marfa livrata.
3. Solicitari de oferte catre furnizorii interni si externi.
4. Ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire al produselor.

Beneficii:
1.Oferim un venit stabil si sigur, compus din salariu fix, bonuri de masa, procent din vanzari, prime cu ocazia diferitelor evenimente dintr-un an.
2.Avem un program de lucru de luni pana vineri, flexibil, cu weekend-uri libere.
3.Conditii de lucru moderne, alaturi de o echipa tanara si dinamica.
4.Oferim laptop si telefon de serviciu.

S.C DORIDONIS PRODCOM SRL, este infiintata in anul 1992 si are ca obiect principal de activitate, productia si comercializarea articolelor tehnice din otel necesare pentru diferite industrii (apa, gaz, petrol, irigatii, etc.), fiind la ora actuala unul dintre principalii furnizori de acest tip de materiale din Romania.
Pentru o imagine mai clara a domeniului de activitate, va rugam sa vizitati site-ul www.doridonis.ro
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024