Gratis

ASISTENT VANZARI -TEHNICIAN GSM- Baneasa Shopping City

S.C.ARJEWELS SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

CELLGSM -ANGAJAM !

CELLGSM -ne dorim colegi noi!

CELLGSM - isi mareste echipa!

Posturi disponibile:Asistent Vanzari; Tehnician Gsm.

Candidatul ideal
- Studii medii/ superioare
- Experienta in domeniul vanzarilor / reparatiilor GSM ,constituie un avantaj
- Prezenta agreabila
- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii
- Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu
– intocmirea documentelor specifice procesului de preluare in service a terminalelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀clientilor
- intocmirea documentelor necesare vanzarii
- gestionarea corecta a stocului
– participarea la inventarele trimestriale.

Beneficii

Se ofera salariu motivant + comision din vanzari!

Cell Gsm, prin reteaua sa de magazine, este unul dintre cei mai importanti distribuitori de accesorii si servicii de Service GSM din Bucuresti. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa din ce in ce mai puternica.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024