Gratis

Asistent Vanzari / Sales Assistant (M/F/D)

Marc O Polo Retail RO SRL

Candidatul Ideal

  • Cu entuziasmul tău poți să îi inspiri și să îi convingi pe alții.
  • Ești deschis, abordezi oamenii cu plăcere și ai o atitudine pozitivă.
  • Ai spirit de echipa, colegii tăi se pot baza întotdeauna pe tine.
  • Ești la curent cu tehnologia și deschis pentru digitalizarea progresivă, lucrezi fără probleme cu iPad-urile noastre și sistemul de operare al casei de marcat.
  • Vrei să aduci în prim-planul acțiunilor tale subiecte legate de sustenabilitate și prin munca ta să contribui la reorientarea tendințelor în modă pentru viitor.
  • Îți place să comunici - ideal ar fi să stăpânești bine limbile engleză și română.

Descrierea jobului

WHAT YOU CREATE
Vinzi produse sustenabile de nivel premium și oferi cele mai bune servicii.
Ai rolul de gazdă – ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ajuți clienții tăi să pătrundă în universul de lifestyle de la Marc O’Polo și te asiguri că ei se simt ca acasă.
Asiști clienții și îi consiliezi activ la selectarea produselor și a outfiturilor complete.
Ești focusat pe obiectivele de vânzări – cu abilitățile tale de vânzare contribui la atingerea lor.
Asiguri necesarul de produse din magazin și le prezinți conform specificațiilor echipei de VM.
Lucrezi independent cu sistemul de la casa de marcat, RFID și software-ul nostru CRM.
Transmiți mai departe informatii despre produsele din colecția actuală colegelor și colegilor (noi).
Schimbul de informații cu echipele din Retail Support, Buying, Allocation, Sales Training și sediul central completează munca ta.

WHO WE ARE
Suntem o echipă puternică formata din experți în modă și ambasadori convinși ai Brandului Marc O‘ Polo și oferim clienților noștri o experiență deosebită de cumpărături.
Avem în comun pasiunea pentru modă inovatoare, sustenabilă, materiale de calitate înaltă și design distins.
Ajutăm clienții noștri să pătrundă în universul de lifestyle de la Marc O’Polo și ne ocupăm ca ei să se simtă ca acasă.
Timpul de muncă este si timp din viață pe care îl petrecem împreună pentru a ne realiza obiectivele și pentru a sărbători succesele noastre.î
Evenimentele aduc împreună toată familia Marc O’Polo și întăresc spiritul de echipă.
În cadrul universitatii Marc O’Polo (Marc O’Polo University) din mediul online și fizic oferim posibilități reale de dezvoltare personală.
Includem sustenabilitatea și aspecte sociale în toate deciziile noastre.
Considerăm că există multe motive bune de a lucra cu noi – printre acestea se numără reducerea acordată personalului, echipamentul de lucru si asigurare medicala in reteaua privata Regina Maria.

ÎN CE CREDEM MARC O'POLO OFERĂ TUTUROR CANDIDAȚILOR ȘANSE EGALE, INDIFERENT DE RASĂ, CULOAREA PIELII, RELIGIE, ORIGINE NAȚIONALĂ, SEX, IDENTITATE SAU EXPRESIE DE GEN, ORIENTARE SEXUALĂ, VÂRSTĂ SAU DIZABILITATE. PROMOVĂM UN SPIRIT DE ECHIPĂ BAZAT PE DIVERSITATE ȘI INDIVIDUALITATE ȘI NU TOLERĂM HĂRȚUIREA SAU DISCRIMINAREA. ÎN CENTRUL ACȚIUNILOR NOASTRE SE AFLĂ COMPATIBILITATEA CU MEDIUL ȘI ANGAJAMENTUL SOCIAL, PENTRU CA ÎMPREUNĂ SĂ CREĂM UN VIITOR SUSTENABIL. IT'S ON US
#CREATEWITHUS CONTACTUL TĂU HR Lisa Rothmayer - Human Resources
Dacă ai întrebări, ne poți contacta pe e-mail: LisaRothmayer@marc-o-polo.com
Publicat 14 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Sept. 2024