Gratis

Asistent vanzari online

Allis Electronics Impex 99
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pefect(a) pentru noi, daca:
  • Ai studii superioare finalizate
  • Ai cunostinte aprofundate de Microsoft Excel si PowerPoint
  • Stii sa ︁vorbesti si sa scrii bine in limba engleza si perfect in limba romana
  • Poti comunica usor cu clientii pe toate canalele de comunicare (la telefon, prin email, prin servicii de mesaje, prin platforme online sau fizic, in showroom)
  • Poti sa analizezi informatiile primite si sa extragi ideile principale, gandesti critic, prioritizezi task-urile in functie de importanta si impactul lor in business, concentrandu-te pe rezolvarea favorabila a problemelor aparute
  • Ai o atitudine pozitiva, proactiva si abordezi toate sarcinile de serviciu in mod profesional
  • Poti sa-ti organizezi modul de lucru astfel incat sa respecti deadline-urile
  • Esti o persoana loiala, sociabila, comunicativa, activa, dinamica si flexibila, capabila sa lucreze in echipa
  • Vrei sa inveti lucruri noi

Descrierea jobului

Ce vei face la job?
  • Esti prezent(a) fizic, full-time, la sediul companiei
  • Asiguri protocolul in cadrul intalnirilor de business
  • Oferi clientilor informatii corecte si complete despre produsele si serviciile oferite de companie sau despre comenzile lor.
  • Actualizezi bazele de date
  • Folosesti corect sistemul ERP al companiei
  • Folosesti corect platforma de e-commerce
  • Te asiguri ca solicitarile clientilor sunt luate in considerare si rezolvate, iar comenzile lor sunt finalizate cu succes
  • Creezi rapoarte de vanzari si marketing personalizate, atat pentru managerii companiei, cat si pentru parteneri externi
  • Ii ajuti pe colegii din departamentele de vanzari si marketing ori de cate ori este nevoie

Beneficiile tale:
  • Training pentru folosirea sistemelor informatice ale companiei si pentru crearea rapoartelor, sub indrumarea unui coleg cu experienta
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa si tichete cadou
  • Mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe dinamice
  • Teambuilding-uri
  • Cursuri de dezvoltare si perfectionare

La GSMfit vei fi mereu in pas cu tehnologia si o vei folosi in siguranta.

Aici gasesti intotdeauna cele mai noi modele de telefoane, tablete, accesorii GSM si alte electronice Smart, 100% originale, care vor functiona perfect in orice tara europeana. Toate produsele ajung la noi direct de la distribuitorii oficiali pentru Romania si au garantie in orice service autorizat de producatori.
Ai nevoie de sfaturi utile sau de o sursa de inspiratie pentru alegerea noului tau companion electronic? Suntem bucurosi sa vorbim cu tine de fiecare data si sa iti oferim informatiile corecte si complete. Si pentru ca noile tehnologii pot parea complicate, gasesti chiar tu online, la GSMfit, articole interesante si detaliate despre cum poti imblanzi aceste tehnologii.

Valorile noastre au fost de la bun inceput:

  • inalta calitate a produselor si serviciilor oferite
  • seriozitatea
  • o politica orientata spre clienti
  • oamenii atent selectionati, din randurile profesionistilor, considerand ca oamenii de calitate constituie un ingredient necesar pentru orice afacere de succes.

Ti-ar placea sa fii parte din echipa de profesionisti, care va face din GSMfit cel mai de incredere magazin online de produse electronice? Povesteste-ne cum poti sa ne ajuti!

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024