Gratis

Asistent Vânzări București

MANGO

Candidatul Ideal

În prezent, căutăm ASISTENȚI VÂNZĂRI pentru magazinele noastre din București!

Cum va arăta ziua ta la Mango?

Dacă îți place să lucrezi în retail, să împarți responsabilități și vrei să te dezvolți atât profesional, cât și personal, în cadrul unei companii de modă dinamice și în expansiune, aceasta este ocazia ta!

Misiunea ta
Oferirea celei mai bune experiențe clienților și contribuirea la creșterea vânzărilor magazinului.

Candidatul ideal:
Abilități de comunicare: Capacitatea de a interacționa cu clienții și de a colabora cu ceilalți colegii.
Orientare către vânzări: Mentalitate orientată spre rezultate, concentrată pe atingerea obiectivelor de vânzări.
Cunoștințe despre produs: Familiaritate cu tendințele și produsele din modă.
Atitudine pozitivă: O manieră prietenoasă care să ajute clienții să se simtă bineveniți.
Adaptabilitate: Flexibilitate în a îndeplini diverse roluri (casierie, depozit etc.).
Spirit de echipă: Responsabilitate în a sprijini colegii și în a contribui la un mediu de lucru pozitiv.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:
Oferirea unui serviciu excepțional clienților și asistență pentru nevoile acestora.
Menținerea prezentării produselor și asigurarea aranjării și organizării ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂magazinului.
Procesarea tranzacțiilor de vânzare cu acuratețe și eficiență la casele de marcat.
Asistarea în completarea și organizarea stocului.
Colaborarea cu membrii echipei pentru a atinge obiectivele de vânzări și a îmbunătăți experiența clienților.
Dezvoltarea cunoștințelor despre produse și tendințele actuale din modă.

Ce ne face speciali?
Devii parte dintr-o companie dinamică, lider în industria modei.
Beneficiezi de oportunități constante de dezvoltare și diverse provocări.
Experiență de lucru într-un mediu apropiat de oameni, inspirator și ambițios.
Tichete de masă și decontarea costurilor de transport.
Discounturi pentru toate liniile de produse (Femei, Bărbați, Copii, Adolescenți și Acasă).
Uniformă sezonieră.
Program „Recomandă un Prieten”.

DISCOVER US At Mango, we are united by our passion for style and culture. We are present in over 115 countries, with a strong online presence in more than 110 countries. Our diverse team includes people from 112 nationalities, 78% of whom are women.
At
MANGO, our goal is for our employees to grow within the company and manage more and more responsibilities over time. Our secret to success is to unconditionally support our team, who work every day for a common goal. Together we want to present Mango to the whole world. At MANGO we want you to enjoy your work and be motivated. Do your personal goals match ours? Then we invite you to join our team. Be a part of MANGO!

#MANGOTOGETHER

SHOPS IN ROMANIA

In Romania, we have 15 co-corporate stores, located in Bucharest, Timișoara, Brașov, Cluj Napoca, Galați, Iaşi, Sibiu and Ploiesti.

WE LEARN TOGETHER

"Working for Mango is an excellent opportunity to develop personally and professionally." At MANGO we promote the talent of our employees and help them develop and improve themselves personally and professionally. In our store team, you will take on responsibilities from the start and learn to make the most of your skills. We are a motivated and flexible team, able to adapt to changes as quickly as possible and take the changes further.

Join our team!

YOU GOT IT, WE LIKE YOU!

WORK YOUR PASSION!

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024