Gratis

Asistent vanzari Back Office

LEGEND COM SRL

Candidatul Ideal

Oferirea de suport echipei de vânzări;
Preluarea și gestionarea solicitărilor din partea clienților;
Mentinerea relației cu clienții
Monitorizarea stocurilor scriptice și emiterea comenzilor necesare;

Descrierea jobului

Experiență anterioară în vânzări (de preferat);
Abilități de comunicare, atât verbală, cât și scrisă;
Capacitatea de a lucra bine în ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈echipă și de a menține relații profesionale cu clienții;
Atenție la detalii și abilități organizatorice;
Cunoștințe de bază în utilizarea Microsoft Office (Word, Excel, );
Atitudine proactivă și orientată spre rezultate;

Beneficii:
Pachet salarial competitiv;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru dinamic și plăcut;
Bonusuri de performanță.
Tichete de masa

Legend Com este una din cele mai importante firme de import si distributie in domeniul produselor de papetarie. Importator al produselor Uniball, Amos, Eagle, Helix, Kangaroo, Linc, ProOffice, Grand, Elba, Agipa, Mano.

www.legend.ro, www.officegalaxy.ro

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024