Gratis

Asistent vanazari

OHR SOLUTIONS SRL-D

Candidatul Ideal

Limba engleza nivel mediu /avansat scris si vorbit;
Cunostinte de baza Excel si Word;
Cunostinte program de facturare/CRM (Saga);
Carnet categoria B ;
Disponibilitate de a raspunde la telefon si dupa ora 16
Persoana sociabila , comunicativa , cu abilitati dezvoltate de organizare si planificare;

Descrierea jobului

Contactarea clientilor din baza de date atat telefonic cat si pe email;
Stabilirea intalnirilor pentru colegii agenti de vanzari;
Ii ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀va ajuta pe cei agentii de vanzari sa trimita comenzi catre Germania si oferte catre clienti.
Va organiza si va participa la meetingurile de vanzari si pentru vanzari.
Va ajuta organizarea prezentarillor de produse cand vor veni clientii in vizita.

Beneficii:
Contract de munca pe durata nedeterminata;
Program de lucru luni-joi : 7:00 -16;00; vineri 7:00 - 13:30;
Bonuri de masa 35 lei/ zi ,
Decont combustibil -25 de lei pe zi, in functie de unde face naveta,
Asigurare medicala la Polisano-Med Life;
Mediu de lucru intr o echipa tanara si dinamica;

Recrutam pentru clientul nostru, firma germana cu sediul in Talmaciu, jud Sibiu, ce se ocupa , inca din anul 2006, de asamblarea de componente si produse pentru industria de iluminat, asamblarea cablurilor, constructia de dulapuri de distribuitie si distribuitoare; precum si implementarea completa a productiei de sisteme de standuri.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024