Gratis

Asistent Supervizor Productie

SIM LOGISTICS LIMITED S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

• Abilitati bune de comunicare
• Dorinta de a invata
• Personalitate pozitiva
• Capacitatea de a lucra in echipa
• Dinamism si implicare
• Atentie la detalii, punctualitate si responsabilitate
• Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Activitatea job-ului este de entry-level si oferim posibilitatea candidatului de a intelege activitatea si procesele de lucru ale organizatiei. Candidatul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈va fi familiarizat cu cerintele postului si i se vor explica atributiile fisei postului in perioada de train/proba.

Suntem o companie specializata in impachetarea si ambalarea de cartele telefonice, precum si diverse alte activitati de impachetare/ambalare produse pentru clienti din UE sau non-UE.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024