Gratis

Asistent stomatologie

MOHIDENT SMILE S.R.L.

Candidatul Ideal

- minim 1 an experienta in functia de asistent medical stomatologie
- autorizatie de libera practica vizata la 2024
- asigurare malpraxis
- persoana bine organizata
- bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

- pregatire materiale dentare si instrumentele stomatologice, conform intructiunilor medicului stomatolog
- respecta si aplica normele de etica profesionala si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄dentologie medicala
- igienizarea scaunului dupa fiecare pacient

Suntem o echipa solida ce punem pret pe calitatea servicilor medicale pentru pacienti ce ne trec pragul. Ne dorim pe cineva care se integreaza usor este o fire socialbila si dornica sa invete mai multe in ramura stomatologiei.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024